collage10

Ten rok był cudowny, fenomenalny, pełny niesamowitych chwil i wspomnień, które pozostaną w moich myślach na zawsze. Nie muszę mówić, że był lepszy od poprzedniego (mam nadzieję, że będę mogła napisać tak też za rok haha).

Wiem, że liczby często nie są adekwatne do tego, ilu was w rzeczywistości jest, ile osób przegląda mojego bloga czy śledzi go w social mediach, dlatego nie będę się na tym skupiać. Użyję ich tylko i wyłącznie do podsumowania swojej pracy, aby mieć świadomość tego, co zrobiłam, a nad czym powinnam jeszcze popracować. Jeśli jesteście zainteresowani to zaczynamy!

collage2

W tym roku na blogu pojawiły się 94 wpisy, w tym aż 81 wpisów modowych i 59 stylizacji :)

collage3

W ciągu całego roku, biorąc pod uwagę wszystkich fotografów, wykonaliśmy około 10 tys. zdjęć. Jak widzicie, tylko część z nich zostaje przetworzona i opublikowana i to również powód, dla którego przygotowywanie wpisów jest dość czasochłonne.

collage4

Na moim kanale na YT (tak wiem, to do poprawy), opublikowałam tylko 5 filmów, w tym 3 lookbooki.

collage14

Liczby firm, z którymi w tym roku współpracowałam, niestety nie potrafię podać.

Tak czy inaczej bardzo dziękuję za każdą propozycję i jednoczesną możliwość zrobienia kroku naprzód.

Mam nadzieję, że okazji do rozwoju będzie coraz więcej, a Wy będziecie zadowoleni z powodu różnorodności na blogu.

collage5

Nie chcąc nikogo pominąć, policzyłam kilka razy i z radością stwierdzam, że miałam zaszczyt (bo tylko tak to mogę określić), robiłam zdjęcia stylizacji z 7 fotografami, nie licząc rodziny, która co krok jest proszona o wykonanie „szybkich kilku zdjęć” :)

collage19

Oprócz powyższych liczb, przeglądając wpisy od stycznia aż do teraz nie sposób nie wspomnieć o kilku zmianach. Pewnego pięknego kwietniowego dnia poznałam osobę, która z powodzeniem przekonała mnie, że spódniczki i sukienki mogą wyglądać na mnie dobrze mimo mojego wzrostu i od tego czasu, na blogu pojawiały się prawie same dziewczęce zestawy. Jak dla mnie to dobrze, a jak Wy sądzicie?

collage9

Kolorami tego roku jest z pewnością biel, czerń i niezawodne bordo. Co najmniej jeden z tych kolorów pojawił sie w każdej stylizacji z wyjątkiem trzech.

collage16

Zdjęcia stylizacji były wykonywane głównie w Opolu. Pozostałe w Warszawie i Londynie.

collage11

Na przygotowanie jednego postu modowego (w zależności od weny), potrzeba począwszy od przygotowania stylizacji do napisania wpisu i dodania krótkiego odnośnika w social mediach od 2,5 do 6 godzin.

collage12

Na film z montażem trzeba liczyć co najmniej dobę. Filmik z LOOKBOOKIEM był montowany 10h ze względu na ciągle wprowadzane przeze mnie poprawki.

collage6

Najchętniej oglądany wpis to z pewnością relacja z eventu w Turawa Park, kalendarz wyprzedaży i wpis z sylwestrową stylizacją.

collage18

collage13

collage17

collage7

collage8

collage15

collage1

Nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować Wam za to, że macie ochotę odwiedzać Deving i czytać wpisy, które przygotowuję. Jestem bardzo szczęśliwa, że realizuje swoje marzenia i pasje, spełniam się i odnalazłam coś, co sprawia mi ogromną radość.

Wiem, że gdyby nie wyznaczone przeze mnie cele i ludzie, którzy mnie bardzo wspierają, dawno bym zrezygnowała.

Życzę Wam, abyście znaleźli pasje, w których będziecie się realizować.

Udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany