untitled-62387

Cienka apaszka to hit tego sezonu. Jak zobaczyłam ją pierwszy raz miałam mieszane uczucia, kojarzyła mi się z kobietami, które chcąc zwrócić swoją uwagę w nietypowy sposób dobierają ubrania i dodatki. Pierwszy przebłysk miałam w momencie, gdy zobaczyłam ją w zestawieniu z biała sukienką u Jessici Mercedes. Pomyślałam, że bez tego jej strój wyglądałby nudno, a cienka, niepozorna apaszka, kawałek materiału potrafił zmienić całą stylizacje na ekstrawagancką i wyjściową. Apaszki nie potrafiłam nigdzie znaleźć, z pomocą przyszła mi ZARA, w której (po wielu podejściach i godzinach myślenia, czy będę ją nosić) kupiłam apaszkę. Teraz jestem z niej bardzo zadowolona, a przez pierwsze trzy dni nie rozstawałam się z nią na krok. Do koszuli, sukienki czy spódniczki i ramoneski. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej.

Obecnie narzekam na brak spódniczek. Mimo wielu poszukiwań w sieciówkach i sklepach online nie umiem znaleźć podobnej jak ta ze zdjęcia. Mam ją od kilku lat, w kilku kolorach. Zestawiam ją i tą szarą z obcasami, trampkami czy mokasynami. Nie wiem, czy jest jakaś opcja, której nie sprawdziłam :D.Jeśli znacie i polecacie jakieś sklepy ze spódniczkami bądź macie upatrzone, napiszcie mi proszę w komentarzach.

Jak Wam się podoba stylizacja? Przekonuje Was cienka apaszka? 

P.S. Nie wiedziałam, że przepis na tartę Oreo może wywołać tyle szumu i cieszyć sie takim zainteresowaniem! Dziękuję Wam bardzo. Jutro kolejny przepis :)

untitled-2untitled-2-4 untitled-2-5  untitled-4

untitled-62286untitled-62248

untitled-62306

untitled-62293untitled-62284    untitled-62350      untitled-62389

 

PH: Mateusz Wyżliński

ZARA scarf | RESERVED shirt | FASHION LAND skirt | GOHEELS shoes | CALVIN KLEIN bag | ZARA coat

O Autorze

6 Responses

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany