DSC_6928

Myślałam, że to już czas na ogłoszenie wiosny, a co za tym idzie – sezonu na skórzane kurtki, bomberki itp. Wiecie, że kocham futerka, ale mimo to z chęcią odłożyłabym je do szafy w zamian za ich letni, ukochany przeze mnie odpowiednik – ramoneski.

Długo zastanawiałam się, jakie buty dobrać do bordowej, eleganckiej sukienki i paska z klamrą, która optycznie powoduje „odcięcie” w talii i wysmuklenie sylwetki. Miałam ochotę do rockowej całości, jako zwieńczenie dodać jeszcze ciężkie buty. Dobrze, że ten pomysł odszedł w zapomnienie. W połączeniu z ramoneską mogłoby być komicznie i baaardzo ciężko. Jeden łagodny element w postaci skórzanych botków na obcasie, które udało mi się dorwać podczas wyprzedażym, nie zaszkodzi. Wręcz przeciwnie! Moim zdaniem dzięki nim całość wygląda dość kobieco, pomimo mocnych akcentów.
DSC_6917

DSC_6932
DSC_6965

DSC_6920

DSC_6938

DSC_6941

DSC_6948

Ostatnie kilka dni to istny armagedon. Tylko czekam na moment, aż padnę na łóżko i będę mogła spać aż do momentu wyspania się. O wiele bardziej wolę żyć na pełnych obrotach, plan dnia mieć zapełniony po brzegi – chodzić na uczelnie, siłownię, do pracy, na zdjęcia i jeszcze mieć czas dla najbliższych. Czasami sama się zastanawiam, jak to możliwe, że potrafimy nawet w ciągu najbardziej zapełnionego dnia, znaleźć czas dla innych.

Jak mawiał Jean-Paul Sartre – „Szczęściem jed­ne­go człowieka jest dru­gi człowiek” i to jest święta prawda . To, jak dysponujemy własnym czasem to tylko i wyłącznie kwestia priorytetów i jeśli chcemy znaleźć, chociaż chwilkę dla kogoś bliskiego naszemu sercu, odłożymy wszystkie inne czynności, aby spędzić z nim trochę czasu.

DSC_6985

Zdj: Emil Piaskowski

buty, ramoneska – ZARA

pasek – Stradivarius

sukienka – second hand

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany