_ND69274

Niestety, trzeba przyznać otwarcie, że nadeszła jesień i nie ma co myśleć o letnich stylizacjach. Oprócz tego, ze ostatnio próbując nie dopuścić do siebie myśli o jesieni, zmarzłam niemiłosiernie do szpiku kości, a po powrocie do domu włożyłam najcieplejsza bluzę i zimowe skarpety, jakie znalazłam w domu, stęskniłam się za noszeniem futerek, płaszczy czy obszernych szalików i botów.

Nie chcąc się przeziębić, stworzyłam wygodny i kobiecy zestaw, w którym było mi ciepło. Wełniane ponczo to must have w szafie każdej kobiety jesienią. Zastąpiło mi (z powodzeniem) zimowy płaszcz, dodając szyku (przegląd najładniejszych tej jesieni znajdziecie we wpisie TU). Kozaki za kolano są według mnie bardzo seksowne. Buty te mają jedną wadę – po jakimś czasie chodzenia, spadają z nóg i muszę je poprawiać. Znacie jakieś sposoby, aby temu zapobiec i utrzymać je w jednym miejscu na nodze, nad kolanem?

_ND69271 _ND69259

_ND69278

        _ND69308

_ND69294 _ND69309

_ND69306

Fot. Mateusz Wyżliński

kozaki/shoes – DeeZee | ponczo/poncho – MishMash | sweter/sweater – ZARA | torebka/bag – ZARA | spódniczka/skirt – Second hand

O Autorze

2 Responses

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany