lrDSC_5893

Bordowa ramoneska to ulubiona rzecz w mojej szafie od czasu, kiedy tylko wpadła w moje ręce. Jestem ogromną fanką skórzanych kurtek i kiedy tylko wypatrzyłam to cudo w wiśniowym kolorze, zaczęłam się zastanawiać, do czego będę ją nosić. Zanim wymyśliłam i znalazłam kilka sensownych powodów, dla których chcę ją mieć, minęło kilkanaście dni. A to wszystko ze względu na to, że nie znoszę kupować ubrań, które później niepotrzebnie leżą i zajmują miejsce w szafie. Wolę przemyśleć kwestię zakupu przez kilka dni, niż podejmować pochopne decyzje, których później żałuję.

Tej z pewnością nie będę! Od czasu, kiedy wpadła w moje ręce, zdążyła być ubrana mnóstwo razy! Jesienią tworzę dużo total black looków, więc nadanie kontrastu i koloru ramoneską wydaje się być idealnym pomysłem. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. Do tego śliwkowe usta i nie potrzeba mi do szczęścia niczego więcej. Poważnie.

Spódniczka i sweter to moje lumpeksowe nabytki. Obydwie za mniej niż 10 zł, a noszą się świetnie! Sweter widzieliście już być może w tym wpisie. Dolna część garderoby w towarzystwie długich kozaków na słupku z Zary wygląda bardzo kobieco. Mają 7 cm obcas, przez co moje nogi odpoczywają, zamiast się męczyć. Wiem, że mam podobne z DeeZee, ale po jakimś czasie (z pewnością ze względu na brak wszytego zamka), zaczęły się zsuwać z ud, co skutkowało poprawianiem ich co 100 m. Nie pytajcie, ile agresji wzbudzało we mnie marnowanie czasu na postój w celu poprawienia kozaków.

Aksamitnego, wiązanego chokera kupiłam na stronie Wishbone, można go nosić na wiele sposobów – ja preferuję przewiązać podwójnie, bądź zwieńczyć subtelną kokardką na dole. Jeśli lubicie swetry czy t-shirty z dekoltem w literę „V”, sprawdzi się idealnie!

lrDSC_5886

lrDSC_5901

lrDSC_5905\

lrDSC_5907lrDSC_5894

lrDSC_5928

lrDSC_5913

lrDSC_5925lrDSC_5895  lrDSC_5912      lrDSC_5929

fot. Emil Piaskowski

shoes, bag, jacket – ZARA

sweater, skirt – second hand

choker – Wishbone

earrings – Primark

nails:  Sandra Salera 

O Autorze

3 Responses

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany