_ND68912

_ND68897

_ND68932

_ND68908

_ND68916

_ND68934

_ND68976

_ND68918

Przyszedł czas na kolejną odsłonę bomber jacket. Nie sądziłam, że polubię ją aż tak bardzo. Zazwyczaj po kilku razach odkładam kolorowe i krótkie kurtki na rzecz klasycznego płaszcza, a tu proszę! Ubieram, kiedy tylko mogę, najczęściej do czarnych zestawień w celu nadania kontrastu. Poprzednią stylizację możecie zobaczyć tutaj. W mojej szafie wciąż brakuje sukienek, a te, które mam mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Jakoś nie potrafię znaleźć żadnej, która spodobałaby mi się na tyle, aby ją kupić. Większość jest za długa, za szeroka, albo wykonana z syntetycznych, nieprzyjemnych w dotyku tkanin.

Wiem, że tą widzieliście już wielokrotnie, ale uwielbiam ją jak żadną inną i noszę bardzo często – na sportowo bądź elegancko. Nie wiem, jakim mianem określić dzisiejszy zestaw, z jednej strony trampki i kurtka bomber, wyglądające dość sportowo, z drugiej sukienka i sweter pod szyję. Tak czy inaczej, zestaw ten na pewno nadaje się do chodzenia na co dzień, a za sprawą sukienki nie jest doszczętnie pozbawiony kobiecego charakteru.

Co myślicie o tego typu zestawach?

_ND68942  _ND68988

PH: Mateusz Wyżliński

Stradivarius bomber jacket | Second hand sweater | white Converse via Zalando | Zara dress | Tommy Hilfiger bag

O Autorze

5 Responses

  1. Kalaafi

    Świetne zestawienie! Ja jeszcze nie jestem przekonana co do „bomber” aczkolwiek wcale nie mowię im nie :) Ty wyglądasz na prawdę fajnie, a w połączeniu z sukienka wyglada dość słodko :)
    kalaafi.blogspot.com

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany