_ND67508

 Ostatnio sama się nie poznaje – sukienki, stylizacje inne niż total black looki, obcasy i uśmiech na zdjęciach. To wszystko tłumaczę wakacjami, latem i cudownymi osobami, które wpływają na moje optymistyczne podejście do życia i świetne samopoczucie. Mam nadzieję, że swoje wakacje spędzacie równie aktywnie i wykorzystujecie je jak się tylko da.

Stylizacja kojarzy mi się trochę z urzędniczką, która nie chcąc wyglądać banalnie, zamiast białej koszuli stawia na niezobowiązujący czarny sweter, a spódniczkę w kolorze cielistym czy czarnym na czerwoną. To oczywiście tylko moje skojarzenie – urzędniczy dress-code jest o wiele bardziej wymagający, a długość tej spódniczki na pewno rodziłaby wiele kontrowersji. Na szczęście nie muszę się tym przejmować. Kremowe szpilki to jedne z wygodniejszych, które miałam. Zaraz po tych czekoladowych ze studniówki.

Na kilka słów zasługuje torebka – mała, filigranowa, mieszcząca wszystkie niezbędne rzeczy tj. kosmetyczkę, portfel, parasol, ładowarkę, telefon i kalendarz. Szukałam takiej długo, bardzo. Po głowie chodziło mi coś małego, kwadratowego na wzór Michaela Korsa model Dillon w rozmiarze S bądź M. Miałam nawet moment, w którym rozważałam kupno tej torebki, jednak oprócz ceny, która jest dość wysoka i oscyluje w granicach 700-1200 zł, nie wiedziałam, który rozmiar byłby lepszy. Z pomocą przyszła mi nowa kolekcja Zary, która rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Gdy tylko ją zobaczyłam uznałam, że nie ma co szukać dalej, bo właśnie znalazłam idealną, czarną torebkę, której mi brakowało. Nadal szukam większego odpowiednika, który sprawdzi się do pracy czy na uczelnie, macie jakieś sprawdzone modele, godne polecenia?

Jak Wam się podoba całość?

_ND67478

_ND67468 _ND67518 _ND67532

_ND67567_ND67541

_ND67559_ND67554

Zdjęcia: Mateusz Wyżliński

shoes/obcasy – DeeZee | skirt/spódniczka – ZARA | bag/torebka – ZARA | jacket/marynarka – H&M | sweater/sweter – second hand

O Autorze

2 Responses

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany