DSC_6685

Brak weny i ogólnopojętej chęci do robienia czegokolwiek wkroczył w moje skromne życie i przyczepił się, nie chcąc odpuścić, choć na chwilkę. Tłumaczę to zimową chandrą. Do tego zbliżająca się pierwsza sesja, egzaminy, śnieg i ujemna temperatura za oknem. Istna masakra. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i się ogarnąć, bo zamiast korzystać z życia, będę się stresować, a nie ma czym. To z pewnością chwilowe, a każdy miewa momenty kryzysowe, którym musi stawić czoła.

Futerka są moim oczkiem w głowie, począwszy od kremowej owcy, po panterę czy to w paski. Szczęście mi w życiu dopisuje, a mnie udało się kupić jedną, jedyną sztukę ze zwrotu, dostępną jeszcze w moim rozmiarze. Wiedziałam, że to nie przypadek. Kabaretki są dość stereotypowym typem rajstop, ale nie dla mnie. Odpowiednie połączenie sprawia, że nie wyglądają wulgarnie, tylko kobieco i zmysłowo. Wiem, może to nie najlepszy wybór na ujemne temperatury, ale wiosną jak najbardziej. Futerko grzeje bardzo, rajstopy już mniej, więc się zeruje. Typowe, kobiece myślenie haha.

Może macie inne zdanie i sugestie, do czego mogłabym je nosić, oprócz total black looków. Przymierzałam do szarości, pudrowego różu czy nawet grafitu. Nic nie wyglądało lepiej niż cały czarny zestaw. To już chyba mania i uwielbienie czerni. To też kolejny powód, dla którego chciałam to futerko. Wiedziałam, że przynajmniej, chociaż idąc ulicą nie będę ubrana cała na czarno.

Co powinnam jeszcze dodać? Czerwone usta i kabaretki to moje odkrycie. Początkowo ubierając je, malowałam usta na delikatniejsze kolory, ale postanowiłam spróbować czegoś bardziej wyrazistego. Czerwień okazała się strzałem w dziesiątkę.

Właśnie, odnośnie szminek! Poszukuję od dawien dawna szminki w koralowym kolorze – coś między czerwienią a pomarańczem. Macie coś godnego polecenia? :)

DSC_6630

DSC_6667

DSC_6679

DSC_6671

DSC_6649

DSC_6611

DSC_6673
DSC_6650

DSC_6655

DSC_6628

DSC_6658

fot. Emil Piaskowski

fishnet – Calzedonia | faux fur, dress, boots, sweater – Zara | scarf – Primark | ring – Apart
DSC_6658 DSC_6628

O Autorze

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany