_ND67774

Tworzenie stylizacji to coś na co z reguły poświęcam niewiele czasu. Zazwyczaj już przed tym, jak moja jedna noga postanie na ziemi, mam w głowie wizję zestawu, który chciałabym w konkretnym dniu ubrać. Zdarza się i tak, ze w ciągu dnia mam dwa zestawy ze względu na rożne okoliczności wydarzeń, które mnie czekają w danym dniu.

Spośród wielu pomysłów przestawienia Wam kilku rzeczy od firmy Zaful postanowiłam zając się tym, co lubię najbardziej, czyli tworzeniem stylizacji – 3 na jeden dzień, na rożne okazje. Pierwsza z nich jest letnia, dość poprawna i przy odpowiednim doborze butów z pewnością sprawdzi się na wiele okazji. Sukienka ma dość elegancki charakter i rzecz jasna mogłabym śmiało ubrać do niej wyższe sandały na obcasie. Sęk w tym, że kiedy kilka godzin trzeba chodzić, zmieniać lokalizacje, wysokie buty potrafią wykończyć, a idealna alternatywa okazują się klapki. I to jeszcze złote! Ten kolor bardzo lubię, dodaje nonszalancji całości.

Początkowo myślałam, że dostałam pomyloną rzecz. Sukienka bez przewiązanego paska wygląda jak luźna koszula, jest zapinana aż do końca. Bez paska nie ma całego efektu, a sylwetka wygląda jak w worku. Jak widać jeden zabieg – przewiązanie paska w talii, potrafi zmienić tak wiele!

A Wy jak ubieracie się na co dzień? Stawiacie na sukienki czy bardziej szorty i sportowe buty?

_ND67704

_ND67707

_ND67681

_ND67725

_ND67683  _ND67696

_ND67730_ND67718

_ND67725

PH: Mateusz Wyżliński

sukienka/dress – ZAFUL | torebka/bag – CK | klapki/flats – New Look

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany