Inspiracją jest dla mnie moda uliczna, krajobrazy, a przede wszystkim ludzie. To ich oryginalność sprawia, że mamy ochotę eksperymentować i wyglądać inaczej niż wszyscy. W końcu za pomocą mody możemy wyrazić swoje emocje, pokazać swój, często odrębny sposób bycia i charakter. Dlatego nie bójmy się bawić modą i łączmy nawet najbardziej sprzeczne rzeczy.

Piękne krajobrazy i miasta, minimalistyczna moda i dążenie do perfekcji to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego.  Każdy chce się wyróżniać spośród tłumu.
Zdjęcia, które możecie zobaczyć niżej są tylko częścią tych, które posiadam w folderze inspiracje. Mam nadzieję, że wybrałam te najciekawsze, które Wam się spodobają :)
Zostawiam Was ze zdjęciami. Miłego weekendu :*

O Autorze

16 Responses

 1. Yuki~

  Wybrałaś cudowne inspiracje! <3
  Mogłabyś mi pomóc klikając w linki z najnowszego postu? Byłabym Ci baardzo wdzięczna! ♡
  imagine-yuki.blogspot.com

  Odpowiedz
 2. sparkling starling

  Jak to mówię: inspiracji nigdy za wiele! Mogłabym przeglądać takie zdjęcia godzinami. Poszukiwanie własnego stylu, łączenie ciuchów w nietypowe stylizacje, przeglądanie modowych magazynów, własne projekty – to wszystko sprawia mi niesamowitą frajdę. Btw – nigdy nie widziałam tak pięknych butów Nike, osobiście za nimi nie przepadam, ale te w kwiatki są piękne ♥
  W wolnej chwili zapraszam do siebie :)

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany