page

Czas na pierwszy wpis z nowego cyklu na blogu, jakim jest #OOTD.  Mnie również zdarza się stanąć rano przed otwartą szafą pełną ubrań i powiedzieć, że nie mam się w co ubrać, stąd moje zrozumienie i chęć prowadzenia nowej kategorii. Cieszę się, że piszecie mi swoje pomysły i propozycje wpisów, bo dzięki nim w mojej głowie tworzy się jeszcze większa ilość inspiracji, które chcę Wam pokazać.

Dodam, że mam zamiar wstawiać tego typu wpisy często, jednak nie chcę określać, jak często. Wiadomo, szkoła i obowiązki sprawiają, że podanie terminu nie będzie czymś dobrym, bo mogłabym się z niego nie wywiązać. Zapewniam jednak, że dołożę wszelkich starań, abyście przy każdym wejściu na bloga mieli do czytania coś nowego :)

Do szkoły wybieram zazwyczaj sportowe, wygodne zestawienia. Przetrwałam okres, kiedy to wolałam wstać 30 min wcześniej, aby kombinować w co się ubiorę. Teraz każda minuta snu jest cenna, szczególnie, jak idę spać z myślą, że zostało mi niecałe 5 godzin snu. O tym, w co się ubiorę myślę zazwyczaj wieczorem, podczas zasypiania w łóżku. Wtedy to następuje „burza mózgów” i najczęściej wpadam na cudowny pomysł, a rano stosuję tylko kilka poprawek.

Ostatnio do szkoły wybrałam ukochane spodenki z koronkowym wykończeniem oraz top „ARTIST” z Zary. Często powtarzam, że lubię wprowadzić element do prostych zestawień, więc i tym razem do całości dodałam różowe trampki. A jak ten proces przebiega u Was, wymyślacie zestaw dzień wcześniej czy macie na to inny sposób ? :*

IMG_1994

PH: Angelika Juszczak

BAG – ZARA

TOP – ZARA

SHOES – TOP SHOP

SHORTS – ONLY

O Autorze

7 Responses

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany